نتایج ایران در روز چهارم بازی‌های آسیایی

نتایج ایران در روز چهارم بازی‌های آسیایی


اخبار,اخبار ورزشی , مسابقات آسیایی

 

اخبار ورزشی - نتایج ایران در روز چهارم بازی‌های آسیایی

نمایندگان ایران در چهارمین روز بازی های آسیایی در 9 رشته به رقابت پرداختند که با صعود ووشو کاران به مرحله فینال کسب سه مدال نقره قطعی و یک برنز نیز برای ایران ثبت شد.

به گزارش ایسنا ،هفدهمین دوره بازی های آسیایی اینچئون به چهارمین روز برگزاری خود رسید و نمایندگان ایران در روز چهارم در رشته های جودو، ووشو، قایقرانی، تیراندازی، دوچرخه سواری،شنا، ووشو ، شمشیر بازی، ژیمناستیک و تیر و کمان به رقابت با حریفان خود پرداختند که نتایج ملی پوشان ایران به شرح زیر است:

جودو
تیمی: ایران در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه 3بر 2 چین را شکست داد و در مرحله یک چهارم نهایی باید برابر کره جنوبی قرار گرفت که با قبول شکست در سه مسابقه نخست نتوانست به مرحله بعدی صعود کند. تیم‌های جودوی ایران و ازبکستان برای کسب مدال برنز رقابت کردند که تیم ایران با قبول شکست در این مبارزه از رسیدن به مدال بازماند تا ناکامی‌های این تیم تکمیل شود چرا که آن‌ها در بخش انفرادی هم هیچ مدالی نگرفته بودند.

ایران در پایان در رده پنجم قرار گرفت.

تیراندازی
تفنگ بادی 10 متر مردان: در مرحله فینال پویا نوروزیان چهارم شد و از کسب مدال باز ماند.

قایقرانی
رویینگ دو نفره مردان: تیم ایران با ترکیب سید مجتبی شجاعی و امیر رهنما که به مرحله رپه شاژ (شانس مجدد) راه یافته بود، با ثبت زمان 6 دقیقه و 41 ثانیه موفق شد به فینال صعود کند.

رویینگ چهار نفره دختران: ایران در مرحله شانس مجدد با ثبت زمان 7 دقیقه و 5 ثانیه و 87 صدم ثانیه به عنوان قایق دوم راهی مرحله فینال شد.

شمشیربازی
تیم اسلحه اپه: تیم ایران با ترکیب محمد رضایی، طاهر عاشوری، علی یعقوبیان، صادق عابدی در نخستین دیدارش به مصاف هنگ کنگ رفت و 38 بر 37 برنده شد. ایران در مرحله یک چهار برابر ژاپن به میدان رفت و با نتیجه 45 بر 35 مغلوب شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

شنا
50 متر آزاد: آرشام میرزایی و احمدرضا جلالی از ایران در دور مقدماتی به رقابت پرداختند که آرشام میرزایی با زمان23 ثانیه و 91 صدم ثانیه و احمدرضا جلالی با ثبت زمان 23 ثانیه و 74 صدم ثانیه از صعود به فینال بازماندند.

200 متر قورباغه: آریا نسیمی شاد با زمان دو دقیقه و 20 ثانیه و دو صدم ثانیه به خط پایان رسید و رکورد محمد علیرضایی را شکست.او که 14 سال سن دارد علیرغم رکوردشکنی نتوانست راهی فینال شود.

در همین ماده مهدی انصاری با زمان 2 دقیقه و 23 ثانیه و 12 صدم ثانیه به کار خود پایان داد و او هم از راهیابی به فینال بازماند.

در پایان دور مقدماتی نسیمی شاد هفدهم و انصاری نوزدهم شدند.

دوچرخه سواری
اومنیوم: حسین ناطقی پایان ماده اومنیوم در رده ششم بازی ها قرار گرفت.

اسپرینت: حسنعلی ورپشتی در مرحله یک چهارم نهایی در دو دور برابر حریف چینی شکست خورد و برای مقام پنجم تا هشتمی رقابت کرد که در نهایت در رده ششم بازی های آسیایی قرار گرفت.

تیر و کمان
انفرادی کامپوندمردان: در مرحله نخست اسماعیل عبادی با 355 امتیاز اول شد، مجید قیدی با 348 امتیاز ششم ، امیر کاظم پور با 347 امتیاز و مجید کیان نژاد 344 امتیاز هفدهم شد.

در مرحله دوم رقابتهای کامپوند بازیهای آسیایی، اسماعیل عبادی با 710 امتیاز در انفرادی اول شد و رکورد آسیا را زد. کاظم پور نیز با 702 امتیاز سوم شد. کاظم پور و عبادی با این امتیازات راهی مرحله حذفی شدند.

مجید قیدی با 691 امتیاز و کیان نژاد با 689 امتیاز نیز به ترتیب پانزدهم و هجدهم شدند و از راهیابی به مرحله حذفی باز ماندند.

انفرادی کامپوند زنان:در مرحله مقدماتی سکینه قاسم پور با ثبت امتیاز 682 هفتم شد. شبنم سرلک با ثبت امتیاز 680 در جایگاه هفدهم قرار گرفت.

مریم رنجبر با ثبت امتیاز 674 امتیاز نوزدهم شد و مینو عابدی با کسب 656 امتیاز در جایگاه سی و یکم قرار گرفت.

در این رقابت‌ها سکینه قاسم پور و شبنم سرلک به مرحله حذفی رقابت‌های تیروکمان راه یافتندکه روز پنجشنبه برای کسب مدال رقابت خواهند کرد.

ژیمناستیک
در فینال رقابت‌های ژیمناستیک قهرمان قهرمانان محمد رمضان‌پور با کسب امتیاز 78.575 امتیاز توانست در جایگاه شانزدهم این رقابتها قرار بگیرد.

ووشو
ساندا زنان: در وزن 52- کیلوگرم الهه منصوریان با شکست "کیم هی بین"از کره جنوبی به مبارزه فینال راه یافت.

ساندا مردان: در وزن 65- کیلوگرم محسن محمد سیفی با شکست قاطع "چن هان ژینگ " چین به مبارزه فینال راه یافت.

در وزن 70- کیلوگرم سجاد مردانی مقابل "یو سانگون" از کره جنوبی رقابت کرد و با نتیجه 2 بر یک پیکار را واگذار کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که عباسی تا آخرین ثانیه‌های راند پایانی از حریف پیش بود. او به مدال برنز رسید.

در وزن 75- کیلوگرم حمیدرضا لادور مقابل " نور سلطان تورسینکالوف" از قزاقستان در دو راند پیروز شد و به فینال بازیها صعود کرد. 

اخبار ورزشی - ایسنا

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه