نیمار: کمی ترس دارم. تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 09:25. کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل تاکید کرد که سخت در تلاش است تا خود را آماده درخشش در روسیه کند. به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، نیمار در تابستان سال قبل بود که تصمیم گرفت بارسلونا را ترک کند و راهی پاری ‌سن‌ ژرمن شود تا عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان را به خود اختصاص دهد. این بازیکن برزیلی در پاری ‌سن‌ ژرمن با بدشانسی مواجه شد و از ماه فوریه قبل تا الان نتوانسته به خاطر آسیب‌دیدگی به میدان برود. نیمار خود را آماده ح ...

نیمار: کمی ترس دارم

تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 09:25


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , نیمار
کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل تاکید کرد که سخت در تلاش است تا خود را آماده درخشش در روسیه کند. 

به گزارش ایسنا و به نقل از  اکیپ، نیمار در تابستان سال قبل بود که تصمیم گرفت بارسلونا را ترک کند و راهی پاری ‌سن‌ ژرمن شود تا عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان را به خود اختصاص دهد.

 

این بازیکن برزیلی در پاری ‌سن‌ ژرمن با بدشانسی مواجه شد و از ماه فوریه قبل تا الان نتوانسته به خاطر آسیب‌دیدگی به میدان برود. نیمار خود را آماده حضور در جام جهانی 2018 روسیه می‌کند و امید زیادی دارد که بتواند با سلسائو نتایج درخشانی به دست آورد.

 

کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل در گفت‌وگویی که با اکیپ داشت درباره وضعیت کنونی خود، گفت‌: هنوز به آمادکی کامل نرسیده‌ام و برای رسیدن به شرایط بازی به زمان نیاز دارم. همه تلاش خود را به کار می‌گیرم تا آماده جام جهانی شوم. قرار است که چند دیدار دوستانه برگزار کنیم و امیدوارم که بتوانم به میدان برود.

 

نیمار ادامه‌ داد: آسیب‌دیدگی سختی را پشت سر گذاشتم. هنوز احساس ترس زیادی دارم و هر حرکتی را با ترس انجام می‌دهم. دوست ندارم که باز هم مصدوم شوم. رفته رفته باید این ترس از  بین رود و آماده حضور قدرتمندانه در روسیه شوم.

 

برزیل قبل از جام جهانی روسیه دو دیدار دوستانه را برابر کرواسی و اتریش برگزار می‌کند. دیدار نخست سلسائو در جام جهانی 2018 روسیه  برابر سوئیس خواهد بود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه