تاریخ انتشار : چهارشنبه, 19 آبان 1395 10:09. بادرگذشت منصور پورحیدری یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال کم شد و حالا وزیر ورزش باید جانشین او را مشخص کند. به گزارش مهر، با درگذشت منصور پورحیدری اولین پرسش همزمان با تغییر وزیر ورزش این است که چه تغییراتی در استقلال قرار است به راه بیافتد و آیا این تغییرات شامل مدیر عامل هم می شود یا نه؟. منصور پورحیدری عضو هیات مدیره استقلال بود که درگذشت وی شرایط را برای باشگاه آبی تهران عوض کرد، تعداد این اعضا با وجود منصور پورحیدری پنج نفر بود که حالا ...

هیات مدیره استقلال درانتظار تصمیم وزیر/چه کسی جای پورحیدری می‌آید

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 19 آبان 1395 10:09


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی , استقلال

بادرگذشت منصور پورحیدری یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال کم شد و حالا وزیر ورزش باید جانشین او را مشخص کند.

 به گزارش مهر، با درگذشت منصور پورحیدری اولین پرسش همزمان با تغییر وزیر ورزش این است که چه تغییراتی در استقلال قرار است به راه بیافتد و آیا این تغییرات شامل مدیر عامل هم می شود یا نه؟

 

منصور پورحیدری عضو هیات مدیره استقلال بود که درگذشت وی شرایط را برای باشگاه آبی تهران عوض کرد، تعداد این اعضا با وجود منصور پورحیدری پنج نفر بود که حالا تعداد این اعضا به چهار نفر رسیده است.

 

در چنین شرایطی و با توجه به اینکه وزیر ورزش هم عوض شده باید دید اصلاحات مد نظر وزیر چگونه به استقلال وارد می شود و یک جای خالی چگونه پر می شود؟ این تغییرات  اهداف نهایی سلطانی فر و خواسته او را در استقلال  مشخص خواهد کرد.

 

اعضای هیات مدیره فعلی استقلال سیدرضا افتخاری، مسعود معینی، حسن زمانی و شهاب جهانیان هستند که یک عضو دیگر باید به آنها اضافه شود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه