تاریخ انتشار : جمعه, 04 دی 1394 11:11. جواد خیابانی پس از ثبت‌نام انتخابات مجلس دهم نسبت به برخی مطالب مطرح‌شده در شبکه‌های مجازی پاسخ داد. پس‌ازآنکه روز گذشته با حضور در ستاد انتخابات شهرستان کرج به‌طور رسمی برای شرکت در انتخابات مجلس دهم از حوزه انتخابی کرج ثبت‌نام به عمل آورد، با حضور در گروه فضا مجازی خبرگزاری خبر آنلاین البرز در پاسخ به سؤالی مبنی بر نظرش در خصوص برخی واکنش‌ها نسبت به کاندیداتوری وی که از سوی برخی کاربران اینترنتی مطرح‌شده است، اظهار داشت: من هر جمله و کلمه‌ای از مردم ک ...

واکنش خیابانی به نظرات برخی کاربران اینترنتی/ «در مجلس چرت نخواهم زد!»

تاریخ انتشار : جمعه, 04 دی 1394 11:11


اخبار,اخبار ورزشی, جواد خیابانی

جواد خیابانی پس از ثبت‌نام انتخابات مجلس دهم نسبت به برخی مطالب مطرح‌شده در شبکه‌های مجازی پاسخ داد.

 پس‌ازآنکه روز گذشته با حضور در ستاد انتخابات شهرستان کرج به‌طور رسمی برای شرکت در انتخابات مجلس دهم از حوزه انتخابی کرج ثبت‌نام به عمل آورد، با حضور در گروه فضا مجازی خبرگزاری خبر آنلاین البرز در پاسخ به سؤالی مبنی بر نظرش در خصوص برخی واکنش‌ها نسبت به کاندیداتوری وی که از سوی برخی کاربران اینترنتی مطرح‌شده است، اظهار داشت: من هر جمله و کلمه‌ای از مردم کشورم را دوست دارم.

وی طرح برخی از این مطالب که بعضاً با چاشنی طنز همراه هستند را هجمه ندانست و گفت: همین مردم بو��ند که مرا به اینجا رساندند و به همه آن‌ها مدیون هستم.

این گزارشگر باسابقه فوتبال کشور تأکید کرد: امیدوارم همه باهم مهربان‌تر شویم.

خیابانی در ادامه در واکنش به سایر سؤالات در خصوص ثبت‌نام وی برای مجلس دهم تأکید کرد: اجازه دهید تا کسب تکلیف از مراجع قانونی در این‌ باره صحبت نکنم.

وی خاطرنشان کرد: بنده نوکری مردم را خواهم کرد.

خیابانی در ادامه در واکنش به پیام یکی از کاربران مبنی بر اظهارنظر یکی از نمایندگان مجلس که از جامعه هنرمندان سینما به شمار می‌رود، مبنی بر اینکه چون از سیاست اطلاعات چندانی نداشته است در طول چهار سال نمایندگی‌ در مجلس به چرت زدن مشغول بوده، گفت: مطمئن باشید من در مجلس چرت نخواهم زد!

 

 اخبار ورزشی  - خبرآنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه