تاریخ انتشار : چهارشنبه, 23 دی 1394 16:24. طارمی:. احترام منصوریان واجب اما از معاوضه با بازیکن نفت خبری ندارم/ چرا من و خودت را اذیت می‌کنی؟!. مهاجم پرسپولیس درباره خبر پیشنهاد باشگاه نفت مبنی بر معاوضه او و بیرانوند واکنش جالبی نشان داد. مهدی طارمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه گفته می‌شود مدیران باشگاه نفت نام وی را به عنوان بازیکنی که در قبال او قرار است علیرضا بیرانوند به پرسپولیس بیاید مطرح کرده‌اند گفت: احترام نفتی ها به خصوص علیرضا منصوریان محفوظ. اصلا نمی ...

واکنش طارمی به اظهارات منصوریان و خبر معاوضه با بیرانوند

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 23 دی 1394 16:24


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید


طارمی:
احترام منصوریان واجب اما از معاوضه با بازیکن نفت خبری ندارم/ چرا من و خودت را اذیت می‌کنی؟!

مهاجم پرسپولیس درباره خبر پیشنهاد باشگاه نفت مبنی بر معاوضه او و بیرانوند واکنش جالبی نشان داد.

مهدی طارمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه گفته می‌شود مدیران باشگاه نفت نام وی را به عنوان بازیکنی که در قبال او قرار است علیرضا بیرانوند به پرسپولیس بیاید مطرح کرده‌اند گفت: احترام نفتی ها به خصوص علیرضا منصوریان محفوظ. اصلا نمی دانم این خبر تا چه اندازه صحت دارد. این مسائل را بی‌خیال. اجازه بدهید یک داستان برایتان تعریف کنم.

وی ادامه داد:‌ فردی با یک بالن در محله ای فرود آمد. همه دور او جمع شدند و می خواستند تا آنها را هم سوار بالنش کند. آن فرد گفت عده شما زیاد است و بالن من با خودم چهار نفر جا دارد. پس ناچارم برای انتخاب سه نفر ، از شما امتحان بگیرم. از یک نفر پرسید دو دوتا چند می شود؟جواب داد چهار. گفت بیا سوار شو. از دومی پرسید سه دوتا جواب داد شش تا. گفت تو هم بیا سوار شو. یک نفر در وسط جمعیت خ��لی شلوع می کرد و داد می زد از من هم امتحان بگیر. فرد صاحب بالن رو به او کرد و پرسید عدد 8 را در 23 ضرب کن و با 56 جمع کن بعد تانژانت و سینوس یک مثلث را حساب کن. آن مرد پوزخندی زد و گفت:داداش! نمی خواهی سوار کنی بگو سوار نمی کنم دیگر چرا خودت و من را اذیت می کنی؟!

اخبار ورزشی - فارس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه