واکنش نیمار به شکایت بارسلونا. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 01 شهریور 1396 10:59. ستاره برزیلی پاری ‌سن‌ ژرمن به شکایت باشگاه بارسلونا از او واکنش نشان داد. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اکیپ، نیمار سرانجام بعد از کش و قوس‌های زیاد تصمیم گرفت که بارسلونا را ترک کند و راهی پاری ‌سن‌ ژرمن شود. سران باشگاه بارسلونا با وجود موافقت با جدایی نیمار به نظر می‌رسد که از این انتقال ناراحت هستند. آنها از نیمار و باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن شکایت کرده‌اند و چنین انتقالی را درست نمی‌دانند. بعد از واکنش باشگاه پا ...

واکنش نیمار به شکایت بارسلونا

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 01 شهریور 1396 10:59


 اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی , نیمار

ستاره برزیلی پاری ‌سن‌ ژرمن به شکایت باشگاه بارسلونا از او واکنش نشان داد.

 به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اکیپ، نیمار سرانجام بعد از کش و قوس‌های زیاد تصمیم گرفت که بارسلونا را ترک کند و راهی پاری ‌سن‌ ژرمن شود.

 

سران باشگاه بارسلونا با وجود موافقت با جدایی نیمار به نظر می‌رسد که از این انتقال ناراحت هستند. آنها از نیمار و باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن شکایت کرده‌اند و چنین انتقالی را درست نمی‌دانند.

 

بعد از واکنش باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن نوبت به نیمار و وکلایش بود که بیانیه صادر کنند و اعتراض خود را به باشگاه بارسلونا نشان دهند.

 

در این بیانیه آمده است: از شکایت باشگاه بارسلونا شوکه شدیم. ما به همه بندهای قرارداد پایبند بودیم و به زودی دفاعیه خود را ارائه خواهیم داد.

 

نیمار شروع بسیار خوبی در پاری ‌سن‌ ژرمن داشته و در دو بازی برای این تیم سه گل به ثمر رسانده است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه