تاریخ انتشار : چهارشنبه, 29 اردیبهشت 1395 14:02. مدافع راست ملی پوش سپاهان ادعا می کند که فعلا تصمیمی ندارد در مورد پیشنهاد استقلال و یا هرتیمی دیگر صحبت کند. وریا غفوری در مورد پیشنهادش از استقلال به ورزش سه می گوید: من نمی گویم پیشنهاد ندارم و نمی گویم هم پیشنهاد دارم. به هرحال صحبت هایی شده است و من برای اینکه بازارگرمی نشود نام تیمی را مطرح نمی کنم. سعی ی کنم در آرامش بهترین تصمیم را برای آینده ام بگیرم. او در مورد اینکه عده ای مدعی شده اند او ظرف یکی دو روز آینده با استقلال قرارداد ام ...

واکنش وریا غفوری به پیشنهاد باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 29 ارديبهشت 1395 14:02


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,غفوری

مدافع راست ملی پوش سپاهان ادعا می کند که فعلا تصمیمی ندارد در مورد پیشنهاد استقلال و یا هرتیمی دیگر صحبت کند.

وریا غفوری در مورد پیشنهادش از استقلال به ورزش سه می گوید: من نمی گویم پیشنهاد ندارم و نمی گویم هم پیشنهاد دارم. به هرحال صحبت هایی شده است و من برای اینکه بازارگرمی نشود نام تیمی را مطرح نمی کنم. سعی ی کنم در آرامش بهترین تصمیم را برای آینده ام بگیرم.

او در مورد  اینکه عده ای  مدعی شده اند او ظرف یکی دو روز آینده با استقلال قرارداد امضا می کند هم گفت: مگر فصل نقل و انتقالات شروع شده است که من تصمیمی بگیرم؟ انشاالله هروقت فصل نقل و انتقالات شروع شد سعی می کنم بهترین تصمیم را برای آینده فوتبالم بگیرم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه