واکنش وزارت ورزش به تجمع هواداران استقلال / افشارزاده باید پاسخگو باشد. تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 خرداد 1395 12:45. مدیرکل حراست وزارت ورزش گفت: درباره علت تجمعات اخیر بهتر است افشارزاده پاسخ بدهد که رئیس دفتر وزیر است. رضا حسنی خو در گفت و گو با کاپ، درباره تجمع چندباره طرفداران استقلال که این بار مقابل مجلس شورای اسلامی در اعتراض به تصمیمات محمود گودرزی صورت گرفته است اظهار داشت: افشارازده که رییس دفتر وزیر ورزش و البته سرپرست باشگاه استقلال هستند باید در این باره پاسخگو باشند و علت یان ات ...

واکنش وزارت ورزش به تجمع هواداران استقلال / افشارزاده باید پاسخگو باشد

تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 خرداد 1395 12:45


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,حسنی خو

مدیرکل حراست وزارت ورزش گفت: درباره علت تجمعات اخیر بهتر است افشارزاده پاسخ بدهد که رئیس دفتر وزیر است.

رضا حسنی خو در گفت و گو با کاپ، درباره تجمع چندباره طرفداران استقلال که این بار مقابل مجلس شورای اسلامی در اعتراض به تصمیمات محمود گودرزی صورت گرفته است اظهار داشت: افشارازده که رییس دفتر وزیر ورزش و البته سرپرست باشگاه استقلال هستند باید در این باره پاسخگو باشند و علت یان اتفاقات را توضیح بدهند.

وی در همین ارتباط گفت: قطعا هر تجمعی باید با مجوز وزارت ورزش صورت بگیرد و در غیر اینصورت این قبیل تجمعات غیرقانونی محسوب می شود واحد حقوقی وزارت ورزش می تواند در این باره اقدامات لازم را انجام بدهد.

حسنی خو تأکید کرد: این قبیل تجمعات اعتراضی، نه تنها اثرات مثبتی برای هواداران استقلال در پی نخواهد داشت بلکه تبعات منفی هم برای باشگاه استقلال بوجود خواهد آورد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه