واکنش کواچ به پیروزی 3 بر 2 برابر آمریکا/ اظهار نظر سرمربی آمریکا درباره ایران

واکنش کواچ به پیروزی 3 بر 2 برابر آمریکا/ اظهار نظر سرمربی آمریکا درباره ایران


اخبار,اخبار ورزشی ,بازی والیبال ایران و آمریکا

 

اخبار ورزشی - والیبال قهرمانی جهان - لهستان
کواچ: آمریکایی‌ها فکر می‌کردند باز هم می‌توانند راحت ما را شکست دهند

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: آمریکایی‌ها فکر می‌کردند باز هم می‌توانند مانند دیدارهای اخیر ما را شکست دهند اما اینگونه نشد.

به گزارش خبرگزاری فارس اسلوبودان کواچ پس از پیروزی 3 بر 2 تیم ملی والیبال ایران برابر آمریکا در رقابت‌های قهرمانی جهان در نشست خبری حاضر شد و در مورد این بازی اظهار داشت: روزی که شرایط خوبی داریم می‌توانیم برابر هر تیمی خوب ظاهر شویم وقتی پاسور ما توپ را به خوبی پاس می‌دهد ما می‌توانیم سریع بازی کنیم و عملکرد عالی داشته باشیم.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم کمی با تاخیر آمریکا را متوقف کردیم. در جریان بازی کمی عقب‌نشینی کردیم و همین موضوع باعث شد دریافت‌های آمریکا بهتر شود. چند دفاع هم داشتیم که کار را برای ما سخت کرد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: در هفته‌های گذشته چند بار با آمریکا بازی کردیم و همیشه بازنده بودیم امروز هم آنها فکر می‌کردند می‌توانند راحت ما را شکست دهند اما اینگونه نشد. در آخر بازی کمی دچار مشکل شدیم و با سختی آمریکا را شکست دادیم.

 

---------------------------------

 
اسپرو: پاسور خوب و دریافت عالی عامل پیروزی ایران بود/ قلبم شکست

سرمربی تیم ملی آمریکا گفت: پاسور خیلی خوب و دریافت‌های عالی در تیم ایران موجب شد آنها مقابل ما به پیروزی برسند.

به گزارش فارس جان اسپرو پس از شکست 3 بر 2 تیمش برابر ایران در رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان در نشست خبری حاضر شد و در مورد این بازی اظهار داشت: واقعا به بازیکنانم افتخار می‌کنم که بعد از واگذاری دو ست به بازی برگشتند اما قلبم شکست که در ست پنجم بازی را واگذار کردیم.

وی ادامه داد: بازیکنانم در ست سوم خیلی خوب شدند و به بازی برگشتند. آرزو می‌کنم برای بازی بعدی هم شرایط همینگونه باشد و بتوانیم خیلی خوب بازی کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا خاطرنشان کرد: این مسابقات فرصت خیلی خوبی است تا تیمم رشد کند ما مثل سابق سرعت و تاثیر‌گذاری کافی را نداریم و باید بیشتر کار کنیم اما باید اذعان کنم که ایران امروز والیبال عالی‌ای را از خود به نمایش گذاشت. آنها پاسور خیلی خوبی دارند و در دریافت‌ها هم کم‌نقص ظاهر شدند که همین موضوع عامل پیروزی آنها بود.

اخبار ورزشی - فارس

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه