تاریخ انتشار : یکشنبه, 16 خرداد 1395 10:16. ووریا غفوری پس از امضای قراردادبا استقلال گفت: از پیوستن به استقلال بسیار خوشحال هستم زیرا استقلال تیم بزرگی است. سالهای قبل هم می توانستم استقلالی شوم اما به دلیل یک سری مسائل این موضوع اتفاق نیفتاد. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال پس از امضای قراردادبا استقلال گفت: از پیوستن به استقلال بسیار خوشحال هستم زیرا استقلال تیم بزرگی است. سالهای قبل هم می توانستم استقلالی شوم اما به دلیل یک سری مسائل این موضوع اتفاق نیفتاد. بازیکن تازه وارد استقلال د ...

وریا : می‌خواهم مثل نوازی و زرینچه باشم

تاریخ انتشار : یکشنبه, 16 خرداد 1395 10:16


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,غفوری

ووریا غفوری پس از امضای قراردادبا استقلال گفت: از پیوستن به استقلال بسیار خوشحال هستم زیرا استقلال تیم بزرگی است. سالهای قبل هم می توانستم استقلالی شوم اما به دلیل یک سری مسائل این موضوع اتفاق نیفتاد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال پس از امضای قراردادبا استقلال گفت: از پیوستن به استقلال بسیار خوشحال هستم زیرا استقلال تیم بزرگی است. سالهای قبل هم می توانستم استقلالی شوم اما به دلیل یک سری مسائل این موضوع اتفاق نیفتاد.

 

بازیکن تازه وارد استقلال در پاسخ به این سوال که چرا استقلال را از میان پیشنهاد های متعدد انتخاب کرده است، پاسخ داد: از تیم های مختلف پیشنهاد داشتم اما دلم به من گفت به استقلال برو. هر چند این صحبتهای کلیشه ای است اما من از بچگی استقلال را دوست داشتم و حالا از این موضوع بسیار خوشحال هستم.

 

غفوری ضمن تمجید از توانایی های منصوریان، ادامه داد:من در پاس همدان نیز سابقه همکاری با ایشان را داشتم. در پاس رابطه خوبی با ایشان داشتم که تا الان نیز این رابطه حفظ شده است.

منصوریان مربی بزرگی است و حالا بسیار با تجربه تر شده است که کارنامه ایشان نیز این موضوع را گواهی می دهد. امیدوارم تجربه و توانایی های ایشان به موفقیت و پیشرفت من و استقلال کمک کند. مدافع هافبک استقلال با تاثیر گذار بودن هواداران استقلال در انتخاب او، تصریح کرد: هواداران استقلال میلیونی هستند که موفقیت و ناکامی ما بر روی افراد زیادی تاثیر می گذارد که این موضوع باعث می شود تا مسئولیت بازیکنان بالا برود

 

. استقلال و پرسپولیس با توجه به هواداران پرشماری که دارد مانند تیم ملی هستند و هیچ بازیکنی اجازه ندارد حتی یک ثانیه تمرکز خود را از دست بدهد. بازیکنان چنین تیم هایی باید با تمام توان خود برای موفقیت تیم خود تلاش کنند و من هم می خواهم با تلاش زیاد دل هواداران استقلال را به دست بیاورم. غفوری با اشاره به اینکه بازیکنان بزرگی در سمت راست برای استقلال به میدان رفته اند، گفت: از قدیم بازیکنانی مانند زرینچه، نامجو مطلق و نوازی برای استقلال نمایش های خوبی داشته اند و من هم امیدوارم حالا که در استقلال هستم بتوانم با خسرو حیدری در سمت راست عملکرد خوبی داشته باشیم.

 

وی در پایان گفت: هدف من از استقلالی شدن خوشحالی هواداران با ارائه بازی های خوب است و امیدوارم بتوانم با درخشش در استقلال جام جهانی روسیه حضور داشته باشم.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه