پروین: تصمیم کی‌روش اوج حرفه‌ای‌گری بود. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 17 خرداد 1396 14:24. سرمربی اسبق تیم ملی گفت: امیدوارم دوشنبه شب خاطره انگیزی برای فوتبال ایران رقم بخورد. به‌ گزارش ‌ایسنا، علی پروین درباره تیم‌ ‌ملی مقابل ازبکستان عنوان کرد: تیم‌ ‌ملی در این دوره با تفکرات کی‌روش مسیر مقتدرانه‌ای را پیش گرفته و خیلی خوشحالم که تا این جا ملی پوشان شایستگی‌های خود را به بهترین شکل نشان داده‌اند. جا دارد به کارلوس کی‌روش، دستیارانش و ملی پوشان بابت این نتایج تبریک بگویم. آفرین به این تیم شا ...

پروین: تصمیم کی‌روش اوج حرفه‌ای‌گری بود

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 17 خرداد 1396 14:24


 اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی , پروین

سرمربی اسبق تیم ملی گفت: امیدوارم دوشنبه شب خاطره انگیزی برای فوتبال ایران رقم بخورد. 

به‌ گزارش ‌ایسنا، علی پروین درباره تیم‌ ‌ملی مقابل ازبکستان عنوان کرد: تیم‌ ‌ملی  در این دوره با تفکرات کی‌روش مسیر مقتدرانه‌ای را پیش گرفته و خیلی خوشحالم که تا این جا ملی پوشان شایستگی‌های خود را به بهترین شکل نشان داده‌اند. جا دارد به کارلوس کی‌روش، دستیارانش و ملی پوشان  بابت این نتایج تبریک بگویم. آفرین به این تیم شایسته که کسی نمی‌تواند  به دروازه‌اش نزدیک شود چه برسد به این که گل بزند.

 

وی ادامه‌ داد: درست است که تیم ملی تا اینجا عالی کار کرده اما  اطمینان دارم کارلوس کی‌روش همه تمرکز تیم را به بازی ازبکستان معطوف کرده است. به‌ هر حال فوتبال  است و هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست. من در صحبت‌های اخیر کی‌روش  متوجه شدم که او تاکید کرده تا قبل از کسب نتیجه‌موردنظر در بازی ازبکستان، کسی حق شادی ندارد و این اوج حرفه‌ای‌گری او را می رساند.

 

پروین افزود: سعی می‌کنم  در کنار مردم عزیز کشورمان دوشنبه شب به ورزشگاه آزادی بروم و تیم‌ ‌ملی را تشویق کنم. امیدوارم در سایه حضور پرشور هواداران شب خاطره انگیزی برای فوتبال ایران رقم بخورد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه