پشت پرده پلمپ باشگاه استقلال چیست؟!

پشت پرده پلمپ باشگاه استقلال چیست؟!


اخبار,اخبار ورزشی ,باشگاه استقلال

 

اخبار ورزشی - پشت پرده پلمپ باشگاه استقلال چیست؟!

باشگاه استقلال برای رفع پلمپ ساختمان خود راه حل ساده‌ای دارد و باید هزینه تغییر کاربری آن را پرداخت کند.

به گزارش فارس، دو باشگاه استقلال و پرسپولیس سال‌ها بدون داشتن ساختمان گذران کردند تا اینکه در زمان ریاست محمد دادکان در فدراسیون فوتبال او دو ساختمان برای باشگاه استقلال و پرسپولیس خریداری کرد و این دو ساختمان را به طور رایگان به استقلال و پرسپولیس هدیه کرد اما امروز ساختمان باشگاه استقلال از سوی شهرداری پلمپ شد و به گفته بهرام افشارزاده مدیرعامل این باشگاه به دلیل آنکه کاربری این ساختمان مسکونی است شهرداری چنین اقدامی انجام داده است.

 محمد دادکان این دو ساختمان را برای استقلال و پرسپولیس خرید تا این دو باشگاه پرطرفدار حداقل از اجاره‌نشینی رهایی پیدا کنند. آن زمان این ساختمان‌ها مسکونی بود و اگر واقعا مشکل بحث اداری بودن این دو باشگاه است که باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس کار فرهنگی انجام می‌دهند و انجام امور فرهنگی در ساختمان‌های مسکونی از لحاظ قانونی بلامانع است.

ضمن اینکه اگر باشگاه استقلال به خاطر مسکونی بودن آن پلمپ شده و شهرداری تهران بعد از سال‌ها به یک باره به این دلیل ساختمان استقلال را پلمپ کرده چرا ساختمان باشگاه پرسپولیس پلمپ نشده شاید مسائلی پشت پرده وجود داشته باشد؟!

با این حال مشکل باشگاه‌ استقلال از طریق قانونی قابل حل است و آنها می‌توانند با پرداخت هزینه کاربری که ظاهرا متری یک میلیون تومان است، مشکل کاربری ساختمان خود را حل می کند. این دو ساختمان حدود 600 متر زیربنا دارد و باشگاه استقلال برای تغییر کاربری ساختمان خود و تبدیل آن به ساختمان اداری باید 600 میلیون تومان پرداخت کند که پول یک بازیکن این باشگاه هم نمی‌شود هر چند بعید به نظر می رسد مشکل باشگاه استقلال با شهرداری بحث کاربری ساختمان باشد.
اخبار ورزشی - فارس

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه