تاریخ انتشار : جمعه, 04 دی 1394 19:24. جابر صادق‌زاده پهلوان کشور سال 94 شد. جابر صادق‌زاده با غلبه بر عبدالله قمی در فینال رقابت‌های کشتی پهلوانی کشور عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و به عنوان پهلوان سال 94 کشور شناخته شد. به گزارش خبرگزاری فارس، رقابت‌های کشتی پهلوانی قهرمانی کشور از روز گذشته در تبریز آغاز شده است و امروز با معرفی پهلوان کشور به پایان رسید. جابر صادق‌زاده که بیش از این یک بار عنوان پهلوانی کشور را به خود اختصاص داده بود در فینال مثبت 90 کیلوگرم رقابت‌های کشتی پهلوانی با ن ...

پهلوان ایران در سال 94 مشخص شد

تاریخ انتشار : جمعه, 04 دی 1394 19:24


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

جابر صادق‌زاده پهلوان کشور سال 94 شد

جابر صادق‌زاده با غلبه بر عبدالله قمی در فینال رقابت‌های کشتی پهلوانی کشور عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و به عنوان پهلوان سال 94 کشور شناخته شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، رقابت‌های کشتی پهلوانی قهرمانی کشور از روز گذشته در تبریز آغاز شده است و امروز با معرفی پهلوان کشور به پایان رسید.

جابر صادق‌زاده که بیش از این یک بار عنوان پهلوانی کشور را به خود اختصاص داده بود در فینال مثبت 90 کیلوگرم رقابت‌های کشتی پهلوانی با نتیجه 4 بر 3 مقابل عبدالله قمی به پیروزی دست یافت و عنوان پهلوانی کشور در سال 94 را به خود اختصاص داد.

صادق‌زاده در نیمه نهایی از سد پرویز هادی، پهلوان سال گذشته عبور کرده بود و عبدالله قمی هم مقابل جمال میرزایی به پیروزی رسیده بود.

به گزارش فارس، در فینال وزن 60 کیلوگرم کشتی پهلوانی نیز جلال علیزاده از خراسان شمالی با برتری مقابل یونس سرمستی به عنوان قهرمان این وزن شناخته شد.

در پایان رقابت فینال طبق مراسم سنتی کشتی پهلوانی جابر صادق‌زاده که عنوان پهلوان کشور را به خود اختصاص داده بود در وسط تشک مسابقه دو رکعت نماز به جای آورد.

بازوبند پهلوانی جابر صادق‌زاده نیز توسط مادر شهیدان صبوری بر بازوی وی بسته شد.

به گزارش فارس، پیش از این جمعی از پهلوانان زنده کشور خواستار حضور رئیس جمهور برای اهدای بازوبند پهلوان کشور شده بودند که این موضوع به دلیل عدم حضور رئیس جمهور محقق نشد.

اهدای بازوبندپهلوانی توسط مادرشهیدان محمدرضا،یعقوب وعلیرضا محمدپورصبور انجام گرفت.

 

اخبار ورزشی - فارس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه