پپ گواردیولا: با «مورینیو» موافقم، تقویم بازی های ملی مسخره است. تاریخ انتشار : شنبه, 12 فروردین 1396 12:12. سرمربی «سیتیزن ها» و «شیاطین سرخ» نظرهای یکسانی درباره بازی های ملی دوستانه دارند، تا جایی که مرد اسپانیایی اعتقاد دارد، برگزاری بازی ها در این وقت از سال خیلی خطرناک است. به گزارش مهر، «ژوزه مورینیو» در اوایل این هفته طی مصاحبه ای گفته بود که او کاملاً مخالف بازی های دوستانه ملی است مگر اینکه قبل از مسابقات مهمی چون جام جهانی و یورو انجام شوند. اکنون «پپ گواردیولا» سرمربی منچسترسیتی ...

پپ گواردیولا: با «مورینیو» موافقم، تقویم بازی های ملی مسخره است

تاریخ انتشار : شنبه, 12 فروردين 1396 12:12


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی, پپ گواردیولا

سرمربی «سیتیزن ها» و «شیاطین سرخ» نظرهای یکسانی درباره بازی های ملی دوستانه دارند، تا جایی که مرد اسپانیایی اعتقاد دارد، برگزاری بازی ها در این وقت از سال خیلی خطرناک است. 

به گزارش مهر، «ژوزه مورینیو» در اوایل این هفته طی مصاحبه ای گفته بود که او کاملاً مخالف بازی های دوستانه ملی است مگر اینکه قبل از مسابقات مهمی چون جام جهانی و یورو انجام شوند.

 

اکنون «پپ گواردیولا» سرمربی منچسترسیتی نیز به انتقاد از بازی های ملی دوستانه در این مقطع از فصل پرداخته است.

 

گواردیولا می پذیرد که فدراسیون های فوتبال نیاز به زمان دارند تا تیم های خود را آماده کنند و اینکه اگر خود او نیز یک مربی ملی بود از همچنین موقعیتی است��بال می کرد. اما وی معتقد است باشگاه های مهم زیادی وجود دارند که در این مقطع از فصل درگیر حضور در رقابت های مختلف هستند و برگزاری دیدارهای دوستانه ملی در این ترافیک بازی ها، بسیار خطرناک است.

 

وی روز جمعه در نشستی خبری گفت: فدراسیون ها می خواهند که بازیکنان پیش از جام جهانی به اندازه ممکن بازی کنند و البته ما هم می خواهیم که همه بازیکنان به آنجا بروند. ما می خواهیم که آنها به آنجا بروند و سالم بازگردند و کمترین زمان ممکن به بازی گرفته شوند. کمی با مورینیو موافقم. اکنون ما در رقابت های مختلفی بازی می کنیم. همه باشگاه ها برای دقایق بسیاری اینجا هستند و بازیکنان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا و همچنین در بازی های انتخابی هستند و بازی کردن در یک دیدار دوستانه خیلی خطرناک است. موافقم، اگر ما می توانستیم از این اجتناب کنیم بهتر می شد اما برنامه ریزی، برنامه ریزی است.

 

مرد اسپانیایی افزود: بازی های بسیاری وجود دارد، حجم بازی های موجود در لیگ ها دیوانه کننده است و به این دلیل می گویم که خیلی خطرناک است. همیشه تیم های ملی شایسته بازی کردن هستند اما زمانی که ما ۲۰ بازی در هزار میلیون رقابت داریم و بعد از جام کنفدراسیون ها و بعد از  این بازی ها، این کمی مسخره به نظر می رسد. معذرت می خواهم. 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه