تاریخ انتشار : سه شنبه, 18 خرداد 1395 09:06. مدافع ملی پوش ایران و فصل اخیر تیم الاهلی قطر ممکن است به زودی راهی استقلال تهران شود. به گزارش ورزش سه، پژمان منتظری پس از دو فصل حضور در لیگ ستارگان قطر اکنون قراردادش با تیم الاهلی به پایان رسیده و این امکان وجود دارد به تیم سابقش که استقلال تهران بود و حتی به کاپیتانی آن نیز دست یافت برگردد و امیدوار باشد در کنار علیرضا منصوریان و دیگر ستاره‌هایی که جذب شدند آبی‌ها را به قهرمانی برساند. منتظری که مدافع ثابت تیم کارلوس کی‌روش است ابراز علاقه کر ...

پژمان منتظری در آزادی می‌ماند؟

تاریخ انتشار : سه شنبه, 18 خرداد 1395 09:06


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,پژمان منتظری

مدافع ملی پوش ایران و فصل اخیر تیم الاهلی قطر ممکن است به زودی راهی استقلال تهران شود.

به گزارش ورزش سه، پژمان منتظری پس از دو فصل حضور در لیگ ستارگان قطر اکنون قراردادش با تیم الاهلی به پایان رسیده و این امکان وجود دارد به تیم سابقش که استقلال تهران بود و حتی به کاپیتانی آن نیز دست یافت برگردد و امیدوار باشد در کنار علیرضا منصوریان و دیگر ستاره‌هایی که جذب شدند آبی‌ها را به قهرمانی برساند.

منتظری که مدافع ثابت تیم کارلوس کی‌روش است ابراز علاقه کرده به استقلال برگردد و منصوریان نیز تمایل به جذب او دارد که این دو تفاهم موجب شده باشگاه آبی‌ها برای خرید وی اقدام کند و اگر اتفاق بیفتد مثل تمرین دیروز تیم ملی که در ورزشگاه آزادی برگزار شد او در همین استادیوم به فوتبالش ادامه دهد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه