تاریخ انتشار : پنج شنبه, 14 آبان 1394 21:01. جام بین‌قاره‌ای فوتبال ساحلی - امارات. تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در آخرین دیدار مرحله گروهی جام بین‌قاره‌ای توانست مقابل مکزیک به برتری برسد و به عنوان تیم دوم راهی مرحله نیمه‌نهایی شود. تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در سومین و آخرین دیدار مرحله گروهی جام بین‌قاره‌ای جهان عصر امروز از ساعت 19 و 30 دقیقه به مصاف مکزیک رفت که در پایان شاگردان میرشمسی با نتیجه 5 بر 2 به پیروزی رسید و با کسب 6 امتیاز به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعدی مسابقات شد. شاگردان ...

پیروزی ایران مقابل مکزیک/ جدال تکراری با روسیه در نیمه نهایی

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 14 آبان 1394 21:01


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید


جام بین‌قاره‌ای فوتبال ساحلی - امارات
پیروزی ایران مقابل مکزیک/ جدال تکراری با روسیه در نیمه نهایی

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در آخرین دیدار مرحله گروهی جام بین‌قاره‌ای توانست مقابل مکزیک به برتری برسد و به عنوان تیم دوم راهی مرحله نیمه‌نهایی شود.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در سومین و آخرین دیدار مرحله گروهی جام بین‌قاره‌ای جهان عصر امروز از ساعت 19 و 30 دقیقه به مصاف مکزیک رفت که در پایان شاگردان میرشمسی با نتیجه 5 بر 2 به پیروزی رسید و با کسب 6 امتیاز به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعدی مسابقات شد.

شاگردان میرشمسی در وقت اول بازی توسط مهدی حسنی و علی نادری به گل رسیدند و با پیروزی 2 بر صفر وقت اول را به پایان رساندند.

در وقت دوم مکزیکی‌ها توانستند اختلاف را جبران کنند و بازی را به تساوی کشاندند اما در دقیقه پایانی این وقت ضربه زیبای قیچی برگردان محمد احمزاده بار دیگر ایران را پیش انداخت.

در وقت سوم بار دیگر محمد احمدزاده توانست 2 بار دروازه مکزیک را باز کند تا در پایان شاگردان میرشمسی با نتیجه 5 بر 2 به پیروزی رسیدند.

در دیگر دیدار این گروه تاهیتی توانست با نتیجه 6 بر 2 پرتغال را شکست دهد و با 9 امتیاز به عنوان تیم اول گروه دوم صعود کرد.

در گروه دیگر روسیه 5 بر 4 مقابل امارات میزبان مسابقات شکست خورد اما با 6 امتیاز در صدر جدول گروه اول قرار گرفت. مصر هم با پیروزی 7 بر 6 مقابل آرژانتین 6 امتیازی شد و به عنوان تیم دوم گروه صعود کرد.

به این ترتیب در مرحله نیمه‌نهایی تیم فوتبال ساحلی تاهیتی با مصر روبرو خواهد شد و ایران نیز رو در روی روسیه قرار خواهد گرفت.

ملی‌پوشان ایران سال گذشته نیز مقابل روسیه قرار گرفته بودند و در مرحله نیمه‌نهایی بازی را به آنها واگذار کردند. در سال 2013 نیز تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در مرحله گروهی و فینال با روس‌ها بازی کرد که توانست با شکست این تیم جام قهرمانی را از آن خود کند.

روسیه تاکنون 2 بار عنوان قهرمانی جام جهانی و 2 بار عنوان قهرمانی جام بین‌قاره‌ای را از آن خود کرده است.

برنامه مرحله نیمه‌نهایی این دوره از مسابقات به شرح زیر است:

مصر - تاهیتی؛ ساعت 18 و 15 دقیقه به وقت تهران

ایران - روسیه؛ ساعت 19 و 30 دقیقه به وقت تهران

 

اخبار ورزشی - فارس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه