پیشنهاد جدید به رامین رضاییان برای ورود به ترکیب پرسپولیس. تاریخ انتشار : دوشنبه, 03 آبان 1395 12:10. رامین رضاییان با پیشنهادی جدید برای حضور در ترکیب ثابت پرسپولیس مواجه شده است. به گزارش خبرآنلاین؛ بازیکن ملی پوش پرسپولیس که در بازی قبلی تیمش سرانجام فرصت حضور در میدان را پیدا کرد، همچنان سوژه ای با اهمیت برای باشگاه پرسپولیس است. او هنوز به مرحله ای نرسیده که برانکو از ابتدا بازی اش دهد. اما همه می دانند که این حاشیه‌ها تا زمانی که رضاییان فیکس شود ادامه خواهد داشت و حتی ورود او به زمی ...

پیشنهاد جدید به رامین رضاییان برای ورود به ترکیب پرسپولیس

تاریخ انتشار : دوشنبه, 03 آبان 1395 12:10


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,پرسپولیس

رامین رضاییان با پیشنهادی جدید برای حضور در ترکیب ثابت پرسپولیس مواجه شده است.

 به گزارش خبرآنلاین؛ بازیكن ملی پوش پرسپولیس كه در بازی قبلی تیمش سرانجام فرصت حضور در میدان را پیدا كرد، همچنان سوژه ای با اهمیت برای باشگاه پرسپولیس است. او هنوز به مرحله ای نرسیده كه برانكو از ابتدا بازی اش دهد. اما همه می دانند كه این حاشیه‌ها تا زمانی كه رضاییان فیكس شود ادامه خواهد داشت و حتی ورود او به زمین در نیمه دوم هم این حاشیه ها تمام نمی‌شوند.

 

حالا روزنامه خبرورزشی خبر داده كه رضاییان برای ورود به تركیب اصلی پرسپولیس با پیشنهادی جدید روبرو شده است. این روزنامه نوشته كه به رضاییان پیشنهاد شده تا به جناح چپ زمین برود تا بتواند فیكس بازی كند. از آنجا كه پست تخصصی رضاییان در سمت راست زمین است، باید دید آیا چنین اتفاقی رخ می‌دهد یا نه؟ و حتی اگر رضاییان حاضر شود در آن قسمت از زمین بازی كند، آیا عملكرد خوبی خواهد داشت یا خیر؟

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه