پیشنهاد عجیب و تمسخرآمیز به سنگربان لیورپول. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 09:54. یک باشگاه دسته سومی ایتالیایی خواستار جذب سنگربان پر اشتباه لیورپول شده است. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از رویترز، لوریس کاریوس، سنگربان آلمانی لیورپول در دیدار برابر رئال مادرید نمایش کابوس‌واری از خود نشان داد. این دروازه‌بان دو گل بد دریافت کرد که باعث شد تا انتقادهای زیادی از او شود و در نهایت لیورپول با نتیجه‌ سه بر یک تن به شکست دهد. یک باشگاه دسته سومی ایتالیایی به کاریوس پیشنهاد رسمی داده است. ...

پیشنهاد عجیب و تمسخرآمیز به سنگربان لیورپول

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 09:54


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,لوریس کاریوس
یک باشگاه دسته سومی ایتالیایی خواستار جذب سنگربان پر اشتباه لیورپول شده است. 

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از رویترز، لوریس کاریوس، سنگربان آلمانی لیورپول در دیدار برابر رئال مادرید نمایش کابوس‌واری از خود نشان داد.

 

این دروازه‌بان دو گل بد دریافت کرد که باعث شد تا انتقادهای زیادی از او شود و در نهایت لیورپول با نتیجه‌ سه بر یک تن به شکست دهد.

 

یک باشگاه دسته سومی ایتالیایی به کاریوس پیشنهاد رسمی داده است. رییس باشگاه جورجیو گراسی، گفت‌: پیشنهاد یک ساله به کاریوس داده‌ایم. فکر می‌کنم که باشگاه ما می‌تواند آرامش را به کاریوس برگرداند.

 

لیورپول که بعد از جدایی رینا مشکلات زیادی در خط دروازه‌ خود داشته است به دنبال جذب یک دروازه‌بان بزرگ در تابستان است و بسیار بعید است که دیگر کاریوس شانسی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی قرمز پوشان آنفیلد داشته باشد.

 

کلمات کلیدی :
��ظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه