پیمان رجبی: بی‌غیرت خودتی/ مهاجر شجاعی: من نگفتم بی غیرت. تاریخ انتشار : جمعه, 22 مرداد 1395 23:04. صحبت‌های کارشناس تلویزیون باعث ایجاد حاشیه‌هایی شده است. به گزارش خبرآنلاین؛ پس از اینکه لیلا رجبی در المپیک در گروه مقدماتی حذف شد و به مرحله بالاتر صعود نکرد، احسان مهاجر شجاعی دونده سابق و کارشناس فعلی دوومیدانی درباره او اظهار نظرهایی کرد که سر و صدای زیادی به پا کرد. پیمان رجبی همسر لیلا رجبی درباره این اظهارنظرها در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «بی غیرت خودتی احسان مهاجر. ». و البته احسان ...

پیمان رجبی: بی‌غیرت خودتی/ مهاجر شجاعی: من نگفتم بی غیرت

تاریخ انتشار : جمعه, 22 مرداد 1395 23:04


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

صحبت‌های کارشناس تلویزیون باعث ایجاد حاشیه‌هایی شده است.

به گزارش خبرآنلاین؛ پس از اینكه لیلا رجبی در المپیك در گروه مقدماتی حذف شد و به مرحله بالاتر صعود نكرد، احسان مهاجر شجاعی دونده سابق و كارشناس فعلی دوومیدانی درباره او اظهار نظرهایی كرد كه سر و صدای زیادی به پا كرد. پیمان رجبی همسر لیلا رجبی درباره این اظهارنظرها در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «بی غیرت خودتی احسان مهاجر.»

 

و البته احسان مهاجرشجاعی در مورد اظهاراتش در شبکه ورزش در مورد لیلا رجبی عنوان کرد: «من اصلا جمله‌ای در مورد بی غیرتی این ورزشکار به زبان نبردم و تنها گفتم که باید با غیرت و تمرکز بیشتری در مسابقه حاضر می‌شد و این هم حرف بدی نیست. شما ببینید رکورد او 18 متر و در المپیک 16 متر پرتاب می‌کند و نتیجه‌اش ضعیف است و آنطور که باید تلاش نکرد.»

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه