تاریخ انتشار : شنبه, 08 آبان 1395 15:58. سرمربی تیم ملی طبیعتا باید شب گذشته لیست ایران را اعلام می کرد. به گزارش خبرآنلاین، باز هم تیم ملی در حاشیه و باز هم ناراحتی کی روش. امیر عابدینی معاون اقتصادی فدراسیون فوتبال ، با یک مصاحبه جنجال بزرگی به راه انداخت؛ با علم به اینکه می دانست اگر علیه کی روش حرف بزند، او به سادگی از کنارش عبور نمی کند. ماحصل مصاحبه عابدینی این بود که کی روش شب گذشته لیست تیم ملی را اعلام نکرد. قاعدتا باید دیشب کی روش لیست می داد چراکه همیشه چنین کاری می کند. او شبی ...

چرا کارلوس کی‌روش لیست تیم ملی را نداد؟

تاریخ انتشار : شنبه, 08 آبان 1395 15:58


اخبار,اخبارورزشی,کی روش

سرمربی تیم ملی طبیعتا باید شب گذشته لیست ایران را اعلام می کرد.

به گزارش خبرآنلاین، باز هم تیم ملی در حاشیه و باز هم ناراحتی کی روش. امیر عابدینی معاون اقتصادی فدراسیون فوتبال ، با یک مصاحبه جنجال بزرگی به راه انداخت؛ با علم به اینکه می دانست اگر علیه کی روش حرف بزند، او به سادگی از کنارش عبور نمی کند. ماحصل مصاحبه عابدینی این بود که کی روش شب گذشته لیست تیم ملی را اعلام نکرد.

 

قاعدتا باید دیشب کی روش لیست می داد چراکه همیشه چنین کاری می کند. او شبی که بازی ها برگزار می شود و سپس به تعطیلی می رسد، لیست تیم ملی را اعلام می کند اما تا این لحظه چنین کاری نکرده است و همین مسئله نشان می دهد او هنوز به شدت دلخور است. از سویی کی روش نمی داند برنامه های تیم ملی به چه شکل خواهد بود. اردوی تایلند و سپس مالزی لغو شده و ایران بلاتکلیف است. معلوم نیست در تهران اردو می گذارد یا به خارج از کشور می رود و این مسئله باعث شده تا این لحظه سرمربی ایران لیست ندهد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه