چند خبر کوتاه از استقلال. تاریخ انتشار : یکشنبه, 19 شهریور 1396 14:12. باشگاه استقلال هنوز نتوانسته پولی به بازیکنانش پرداخت کند. به گزارش ایسنا، تمرین روز یک‌شنبه استقلال درحالی برگزار شد که سید حسین‌ حسینی، دروازه‌بان آبی‌های پایتخت که به دلیل نیمکت نشینی در جام حذفی اعتراضاتی را به منصوریان کرده بود، در این تمرین حاضر شد. اعتراضات او در تمرین آخر آبی‌ها پیش از بازی با گل گهر سیرجان باعث خط خوردنش از فهرست هجده نفره آبی‌ها شد. خبر دیگر درباره وضعیت مصدومان استقلال است. درحالی که برخی رسا ...

چند خبر کوتاه از استقلال

تاریخ انتشار : یکشنبه, 19 شهریور 1396 14:12


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی, استقلال

باشگاه استقلال هنوز نتوانسته پولی به بازیکنانش پرداخت کند. 

به گزارش ایسنا، تمرین روز یک‌شنبه استقلال درحالی برگزار شد که سید حسین‌ حسینی، دروازه‌بان آبی‌های پایتخت که به دلیل نیمکت نشینی در جام حذفی اعتراضاتی را به منصوریان کرده بود، در این تمرین حاضر شد. اعتراضات او در تمرین آخر آبی‌ها پیش از بازی با گل گهر سیرجان باعث خط خوردنش از فهرست هجده نفره آبی‌ها شد.

 

خبر دیگر درباره وضعیت مصدومان استقلال است. درحالی که برخی رسانه‌ها مدعی شده بودند مصدومان استقلال به بازی با پارس جنوبی جم می‌رسند، دکتر امین نوروزی، معاون پزشکی باشگاه استقلال این خبر را تکذیب کرد و گفت تا زمانی که تست از مصدومان گرفته نشود، نمی‌تواند با قاطعیت درباره زمان بازگشت آن‌ها به میدان صحبت کرد.

 

اما آخرین خبر درباره استقلال، به مطالبات بازیکنان و کادرفنی استقلال مربوط می‌شود. درحالی که باشگاه استقلال تلاش کرد قبل از بازی با گل گهر بخشی از پول بازیکنان را بدهد، به دلیل مشکل در حساب برخی از بازیکنان و اعضای فنی، به زمانی دیگر موکول شد تا در آستانه بازی با پارس جنوبی جم هم‌چنان بازیکنان استقلال پولی نگرفته باشند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه