چک استقلالی‌ها نقد شد، مذاکرات ادامه دارد. تاریخ انتشار : شنبه, 20 خرداد 1396 18:51. چک بازیکنان استقلال در حالی نقد شد که بسیاری از بازیکنان این تیم شرط تمدید قرارداد خود را با آبی‌های پایتخت، نقد شدن این چک اعلام کرده بودند. به‌ گزارش ‌ایسنا، باشگاه استقلال موفق شد چک‌هایی را که به بازیکنانش داده بود به پول تبدیل کند. نقد شدن این چک‌ها از آن جهت اهمیت دارد که بسیاری از بازیکنان استقلال مانند امید ابراهیمی و کاوه رضایی شرط تمدید قرارداد خود را با استقلالی‌ها، نقد شدن این چک عنوان کرده بودن ...

چک استقلالی‌ها نقد شد، مذاکرات ادامه دارد

تاریخ انتشار : شنبه, 20 خرداد 1396 18:51


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی , استقلال

چک بازیکنان استقلال در حالی نقد شد که بسیاری از بازیکنان این تیم شرط تمدید قرارداد خود را با آبی‌های پایتخت، نقد شدن این چک اعلام کرده بودند.

 به‌ گزارش ‌ایسنا، باشگاه استقلال موفق شد چک‌هایی را که به بازیکنانش داده بود به پول تبدیل کند. نقد شدن این چک‌ها از آن جهت اهمیت دارد که بسیاری از بازیکنان استقلال مانند امید ابراهیمی و کاوه رضایی شرط تمدید قرارداد خود را با استقلالی‌ها، نقد شدن این چک عنوان کرده بودند.

 

این چک‌ها با تاخیری دو ساعته بالاخره امروز نقد شدند. گفته می‌شود برخی از بازیکنانی که قرار است با استقلال قرارداد ببندند هم از این چک‌ها دریافت کرده بودند و به این ترتیب باید ظرف دو سه روز آینده منتظر اخبار زیاد نقل و انتقالاتی از استقلال باشیم.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه