تاریخ انتشار : جمعه, 28 مهر 1396 21:49. ژاوی، ستاره سابق باشگاه بارسلونا مدعی شد که در روز ازدواج مسی، نیمار به او گفته بود که از بارسا جدا خواهد شد. به گزارش ورزش سه،نیمار یکی از جنجالی ترین انتقال‌های تابستان امسال اروپا را رقم زد و با ۲۲۲ میلیون یورو راهی پاری سن ژرمن شد. او پیشتر گفته بود که دو روز قبل از نهایی شدن انتقال درباره آن تصمیم گرفته بود؛ ولی حال ژاوی مدعی شد که در مراسم ازدواج مسی، نیمار به او گفته بود که از بارسا جدا می‌شود. او گفت:" در روز عروسی مسی، نیمار به ما گفت که نیاز ...

ژاوی راز جدایی نیمار را فاش کرد / در عروسی مسی چه گذشت ؟

تاریخ انتشار : جمعه, 28 مهر 1396 21:49


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

ژاوی، ستاره سابق باشگاه بارسلونا مدعی شد که در روز ازدواج مسی، نیمار به او گفته بود که از بارسا جدا خواهد شد.

به گزارش ورزش سه،نیمار یکی از جنجالی ترین انتقال‌های تابستان امسال اروپا را رقم زد و با ۲۲۲ میلیون یورو راهی پاری سن ژرمن شد. او پیشتر گفته بود که دو روز قبل از نهایی شدن انتقال درباره آن تصمیم گرفته بود؛ ولی حال ژاوی مدعی شد که در مراسم ازدواج مسی، نیمار به او گفته بود که از بارسا جدا می‌شود.

 

او گفت:" در روز عروسی مسی، نیمار به ما گفت که نیاز به تغییر دارد. به او گفتم چرا و پاسخ داد: «دربارسا خوشحال نیستم، دوست دارم از تیم جدا شوم، دوست دارم تجربه جدیدی در پاری سن ژرمن داشته باشم.» در نهایت او تصمیمش را گرفت و همه ما باید به آن احترام بگذاریم."

 

نیمار فصل فوق العاده ای را در پاریس پشت سر گذاشته و تا به اینجا، ۹ گل برای تیم امری به ثمر رسانده است.

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه