تاریخ انتشار : چهارشنبه, 26 خرداد 1395 08:22. اشکان دژاگه از لیگ ایران و پرسپولیس پیشنهاد داشت اما او ترجیح می دهد فوتبالش را در اروپا ادامه دهد. به گزارش خبرآنلاین؛ اشکان دژاگه به ایران نمی آید حتی اگر حسین هدایتی پز داده باشد که بیش از سالی یک میلیون دلار به او می دهد. اشکان که بعد از جام جهانی ، درحالی که همه انتظار داشتند بعد از درخشش در مهمترین تورنمنت دنیا ، به تیمی بهتر از فولام برود ، یکباره تصمیم گرفت زندگی اش را ببندد و به ازای قراردادی 5. 5 میلیون دلاری راهی قطر شد و در دو سال قد ...

کاپیتان اشکان اشتباه کاپیتان نکو را نمی کند

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 26 خرداد 1395 08:22


اخبارورزشی,خبرهای

اشکان دژاگه از لیگ ایران و پرسپولیس پیشنهاد داشت اما او ترجیح می دهد فوتبالش را در اروپا ادامه دهد.

به گزارش خبرآنلاین؛ اشکان دژاگه به ایران نمی آید حتی اگر حسین هدایتی پز داده باشد که بیش از سالی یک میلیون دلار به او می دهد. اشکان که بعد از جام جهانی ، درحالی که همه انتظار داشتند بعد از درخشش در مهمترین تورنمنت دنیا ، به تیمی بهتر از فولام برود ، یکباره تصمیم گرفت زندگی اش را ببندد و به ازای قراردادی 5.5 میلیون دلاری راهی قطر شد و در دو سال قدری پول جمع کرده که حالا حالاها خیالش از زندگی آسوده ، راحت باشد ، نمی خواهد به ایران بیاید چون می داند آمدن به لیگ ایران برایش برابر با عادی شدن است.

 

اشکان با بقیه بازیکنان این روزهای تیم ملی ایران تفاوت دارد. طوری دست نیافتنی است . علاقه ویژه کارلوس کی روش به او که بازوبند را قبل از خیلی های دیگر بر بازوی این بازیکن می بندد و اصلا عجیب نیست که برای بستن بازوبند حتی او را به آندو که بازی کردنش در تیم اصلی کم کم سخت تر هم می شود ، ترجیح دهد، اگر به لیگ ایران بیاید ، به سرعت برای مردم عادی می شود و کیفیت و تفاوت هایش با بقیه را از دست می دهد.

او که حالا  باشگاه العربی فطر تمایلی به تمدید قراردادش ندارد، می داند فسخ قراردادش در قطر برایش سودی بزرگ به همراه ��ارد و به عنوان یک بازیکن با ملیت اروپایی که سهمیه ای از تیمی نمی گیرد ، به راحتی می تواند در لیگ های اروپایی جایی برای خود پیدا کند. او که هنوز زیر 30 سال است ، با رزومه اش به سادگی می تواند در تیمی در بوندسلیگا یا تیم هایی در انگلستان و اسپانیا صاحب پیشنهاد بازی باشد. رضا فاضلی ف مدیر برنامه های این بازیکن که توانسته بود علی کریمی را در 34 سالگی به شالکه ببرد ، حتما میتواند تیمی مناسب برای اشکان که کیفیت بازی استانداردی دارد پیدا کند. او این قدر از پرپولیس دور استکه حتی سایت های هواداری پرسپولیس هم چنین ادعایی درباره قرمزپوش شدنش را تکذیب می کنند.


دژاگه که سابقه بازی در وردربرمن و فولهام را در کارنامه دارد پترجیح می دهد فوتبالش را در اروپا ادامه دهد. دژاگه از تیم های بوندسلیگایی پیشنهاد دارد و می خواهد همچنان برای تیم های ایرانی دست نیافتنی باشد. دژاگه از تیم های هرتابرلین و چند تیم اتریشی پیشنهاد دارد و به نظر می رسد در فصل آینده به یکی از این تیم ها می پیوندد.اشکان که دوست صمیمی جواد نکونام است ، از او مشورت هم می گیرد ، بارها از جواد درباره جو فوتبال لیگ ایران شنیده . ماجراهای عجیب کاپیتان نکو که چطور با سلام و صلوات به استقلالآورده شد اما همان رفقایش سر بازوبند ، چه بلایی را بر سرش آوردند!

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه