کری‌خوانی پرسپولیسی‌ها برای استقلال؛ 5 بازی هم ببازیم به ما نمی‌رسید!. تاریخ انتشار : شنبه, 30 دی 1396 08:32. پرسپولیسی‌ها این روزها که وضعیت خوبی دارند، حسابی برای رقیب سنتی خود کری‌خوانی می‌کنند. به گزارش خبرآنلاین؛ حسن زمانی عضو هیات مدیره استقلال قبلا گفته بود که استقلالی ها هفته بیست و پنجم به پرسپولیس می‌رسند. او هفته گذشته با این سوال مواجه شد که آیا هنوز هم به این موضوع اعتقاد دارد؟ زمانی در پاسخ به این سوال گفت: هنوز ناامید نشده‌ام و اعتقاد دارم به پرسپولیس می‌رسیم. اگر بازی پرسپو ...

کری‌خوانی پرسپولیسی‌ها برای استقلال؛ 5 بازی هم ببازیم به ما نمی‌رسید!

تاریخ انتشار : شنبه, 30 دی 1396 08:32


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی, پرسپولیس

 

پرسپولیسی‌ها این روزها که وضعیت خوبی دارند، حسابی برای رقیب سنتی خود کری‌خوانی می‌کنند.

 

به گزارش خبرآنلاین؛ حسن زمانی عضو هیات مدیره استقلال قبلا گفته بود كه استقلالی ها هفته بیست و پنجم به پرسپولیس می‌رسند. او هفته گذشته با این سوال مواجه شد كه آیا هنوز هم به این موضوع اعتقاد دارد؟ زمانی در پاسخ به این سوال گفت: هنوز ناامید نشده‌ام و اعتقاد دارم به پرسپولیس می‌رسیم. اگر بازی پرسپولیس را دیده باشید، آنها روی اشتباه حریف در دقایق آخر به گل رسیدند. بهتر از آن موقعیت برای ما در دیدار برابر سایپا به‌وجود آمد که گل نشد. علی قربانی یکی از فداکارترین بازیکنان استقلال در این بازی بود، هرچند که بدشانسی آورد. اگر قربانی خوش‌شانس بود و موقعیت‌هایی که او گیر می‌آورد، تبدیل به گل می‌شدند، در هر بازی حداقل دو سه گل می‌زد.

 

اما نتایج مسابقات هفته بیست لیگ برتر طوری رقم خورد كه دیگر زمانی نمی‌تواند بگوید استقلال هفته بیست و پنجم به پرسپولیس می‌رسد. این امكان دیگر تحت هیچ شرایطی وجود ندارد چراكه تا هفته بیست و پنجم تنها 5 مسابقه باقی مانده و پرسپولیس 16 امتیاز بالاتر از استقلالی‌هاست. با این حساب اگر استقلال تمام 5 بازی اش را ببرد و پرسپولیس هم تمام این 5 بازی را ببازد، باز هم استقلال به پرسپولیس نمی‌رسد.

 

این موضوع یكی از سوژه های امروز روزنامه پیروزی است. این روزنامه در صفحه اول خود تیتر زده است: این هم هفته 25 لیگ كه می‌گفتید؛ 5 بازی بعدی را هم ببازیم به پرسپولیس نمی‌رسید!

43 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه