تاریخ انتشار : شنبه, 28 فروردین 1395 09:45. رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در مورد رد صلاحیت نامزدهای فدراسیون هیچ نامه ای دریافت نکردم. علی کفاشیان در گفت‌وگو با فارس، درباره دربی 82 گفت: یکی از بهترین دربی‌ها بود. فکر نمی‌کردم چنین نتیجه‌ای رقم بخورد. دربی خوب وقشنگی را شاهد بودیم که فکر می‌کنم این بازی حاصل کار چند ساله سازمان لیگ و فعالیت باشگاه‌ها بود. وی افزود: دربی اصلا کسل‌کننده نبود و مطمئن باشید تاثیر آن را در تیم ملی خواهید دید. با این نتیجه خوب امیدوارم کمک باشگاه‌ها به تیم ملی قطع ...

کفاشیان:در مورد رد صلاحیت‌ کاندیداها نامه‌ای دریافت نکردم / یکی از بهترین دربی ها بود

تاریخ انتشار : شنبه, 28 فروردين 1395 09:45


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,کفاشیان

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در مورد رد صلاحیت نامزدهای فدراسیون هیچ نامه ای دریافت نکردم.

علی کفاشیان در گفت‌وگو با فارس، درباره دربی 82 گفت: یکی از بهترین دربی‌ها بود. فکر نمی‌کردم چنین نتیجه‌ای رقم بخورد. دربی خوب وقشنگی را شاهد بودیم که فکر می‌کنم این بازی حاصل کار چند ساله سازمان لیگ و فعالیت باشگاه‌ها بود.

وی افزود: دربی اصلا کسل‌کننده نبود و مطمئن باشید تاثیر آن را در تیم ملی خواهید دید. با این نتیجه خوب امیدوارم کمک باشگاه‌ها به تیم ملی قطع نشود.

وی درباره اینکه آیا شما اعلام کردید 26 اردیبهشت انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود، اظهار داشت: برنامه ما این است بین 17 تا 19 انتخابات را برگزار کنیم. منتظر هستیم که نامه قانونی را به ما بدهند. قرار است امروز در جلسه‌ای تاریخ  نهایی را تصویب کنیم.

کفاشیان همچنین درباره رد صلاحیت برخی نامزدها عنوان کرد: در این باره هیچ اطلاعی ندارم و هیچ نامه‌ای هم دریافت نکرده‌ایم.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که عراقی‌ها رسما اعلام کردند ایران را برای بازی‌هایشان انتخاب کردند آیا شما موافقت کردید یا خیر، گفت: ما موافقیم. قرار است این هفته مسئولان عراقی برای مذاکره به ایران بیایند

 

اخبار ورزشی - فارس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه