کفاشیان و رفقای آسیایی دور یک میز در قطر/کیش میزبان بهترین‌های قاره کهن می‌شود؟. تاریخ انتشار : یکشنبه, 06 دی 1394 13:42. نشست هیأت رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا، ۸ بهمن ماه با هدف حمایت از گزینه انتخابات فیفا، در قطر برگزار می‌شود. نشست هیأت رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا 8 بهمن همزمان با برگزاری رقابت‌های مقدماتی المپیک 2016 ریو در قطر برگزار می‌شود. قرار است در این جلسه، اعضای هیأت رئیسه درباره حمایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از گزینه نهایی خود در انتخابات فیفا که 7 اسفند برگزار می‌شود، بررسی‌ه ...

کفاشیان و رفقای آسیایی دور یک میز در قطر/کیش میزبان بهترین‌های قاره کهن می‌شود؟

تاریخ انتشار : یکشنبه, 06 دی 1394 13:42


اخبار,اخبار ورزشی,کنفدراسیون فوتبال آسیا

نشست هیأت رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا، ۸ بهمن ماه با هدف حمایت از گزینه انتخابات فیفا، در قطر برگزار می‌شود.

 نشست هیأت رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا 8 بهمن همزمان با برگزاری رقابت‌های مقدماتی المپیک 2016 ریو در قطر برگزار می‌شود.

قرار است در این جلسه، اعضای هیأت رئیسه درباره حمایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از گزینه نهایی خود در انتخابات فیفا که 7 اسفند برگزار می��شود، بررسی‌های لازم را انجام داده و پس از جمع‌بندی در این خصوص به تصمیم‌گیری بپردازد.

شیخ سلمان رئیس بحرینی AFC برای انتخابات فیفا کاندیدا شده و به احتمال زیاد کنفدراسیون فوتبال آسیا در این انتخابات از وی حمایت خواهد کرد.

همچنین کفاشیان قرار است در این جلسه پیشنهاد برگزاری مراسم انتخاب بهترین‌های فوتبال آسیا در سال 2016 در کیش را به اعضا ارائه کند که در صورت تصویب اولیه، یک گروه برای بازرسی امکانات کیش سال اینده راهی ایران خواهند شد.

مسابقات انتخابی المپیک با حضور تیم امید ایران از 22 دی ماه به میزبانی دوحه قطر برگزار می‌شود.

 

 اخبار ورزشی  -  فارس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه