تاریخ انتشار : پنج شنبه, 10 فروردین 1396 12:45. سرمربی تیم ملی ایران به مقایسه داربی تهران و ال کلاسیکو پرداخت. او تاکید کرد که داربی تهران در دنیا ویژه است. تیم های استقلال و پرسپولیس هر کدام ٢٠ میلیون هوادار دارند. به گزارش ایسنا، خیلی ها معتقد هستند دیدار دو تیم رئال مادرید و بارسلونا حساس ترین رقابت باشگاهی در جهان است. با این حال چگونه باید این دیدار را با دیدار استقلال و پرسپولیس مقایسه کرد. کارلوس کی روش که در سال 2003 حضور در رئال مادرید را تجربه کرده است از سال 2011 در تیم ملی ای ...

کی روش: استقلال و پرسپولیس هر کدام ٢٠ میلیون هوادار دارند

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 10 فروردين 1396 12:45


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,کی روش

سرمربی تیم ملی ایران به مقایسه داربی تهران و ال کلاسیکو پرداخت. او تاکید کرد که داربی تهران در دنیا ویژه است. تیم های استقلال و پرسپولیس هر کدام ٢٠ میلیون هوادار دارند.

به گزارش ایسنا، خیلی ها معتقد هستند دیدار دو تیم رئال مادرید و بارسلونا حساس ترین رقابت باشگاهی در جهان است. با این حال چگونه باید این دیدار را با دیدار استقلال و پرسپولیس مقایسه کرد.

 

کارلوس کی روش که در سال 2003 حضور در رئال مادرید را تجربه کرده است از سال 2011 در تیم ملی ایران بوده و بازی‌های زیادی از داربی استقلال و پرسپولیس را دیده است.

 

کارلوس کی روش درباره مقایسه این دو رویداد گفت: شور و شوق ال کلاسیکو در فوتبال منحصر به فرد و فوق العاده است. درباره داربی تهران نیز باید بگویم که این بازی فوق العاده خاص است و قطعا بزرگترین رقابت باشگاهی در آسیا است. وقتی در ژاپن بودم چند داربی بزرگ را تجربه کردم ولی این بازی با تمام بازیها در آسیا متفاوت است.

 

او ادامه داد: ال کلاسیکو رویداد خاصی است. برای هواداران بارسلونا این بازی با بازیهای دیگر فرق دارد. این بازی برای مردم کاتالونیا فراتر از ورزش است و به نوعی دیدار سیاسی و فرهنگی است. البته سطح ال کلاسیکو هم به دلیل بازیکنان بزرگ قطعا از داربی تهران بالاتر است . بین مادرید و کاتالونیا 600 کیلومتر فاصله است و هواداران تیم بازنده راحت با شکست کنار می آیند چون هواداران تیم رقیب را تا مدت ها نمی بینند ولی در تهران این ورزش نیست و فردای داربی همه در اتوبوس و خیابان با تیم رقیب مواجه می شوند. به همین خاطر داربی تهران هم ویژه است.  هر  کدام از دو تیم 20 میلیون هوادار دارند. شما باید داربی تهران را ببینید تا باور کنید که چه شرایطی دارد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه