تاریخ انتشار : یکشنبه, 06 خرداد 1397 20:47. سرمربی تیم ملی ایران با حضور در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تیم ملی ترکیه پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. به گزارش ایلنا، کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم میهمان در کنفرانس پیش از برگزاری بازی تدارکاتی با تیم ملی ترکیه به نشست خبری آمد و در ابتدا گفت: خدمت اصحاب رسانه و خبرنگارانی که در این سالن حضور دارند، سلام عرض می‌کنم. بسیار خوشحالم که اینجا هستیم. سرمربی تیم ملی ایران ادامه داد: در درجه دوم تشکر ویژه و مراتب تقدیر خودم و بازیکنان و فدراسیون ...

کی روش: بازی با ترکیه هدیه بزرگی برای ماست

تاریخ انتشار : یکشنبه, 06 خرداد 1397 20:47


اخبار,اخبار ورزشی,کارلوس کی روش

سرمربی تیم ملی ایران با حضور در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تیم ملی ترکیه پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش ایلنا، کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم میهمان در کنفرانس پیش از برگزاری بازی تدارکاتی با تیم ملی ترکیه به نشست خبری آمد و در ابتدا گفت: خدمت اصحاب رسانه و خبرنگارانی که در این سالن حضور دارند، سلام عرض می‌کنم. بسیار خوشحالم که اینجا هستیم.

 

سرمربی تیم ملی ایران ادامه داد: در درجه دوم تشکر ویژه و مراتب تقدیر خودم و بازیکنان و فدراسیون را از فدراسیون ترکیه و بشیکتاش اعلام می‌کنم با توجه به اینکه اگر حمایت آنها نبود آماده سازی تیم ملی ایران به این شکل پیش نمی‌رفت. آنها نه تنها با رفتار مهربانانه خود که با امکانات خود کمک زیادی به ما کردند.

 

کی روش افزود: مطمئنا این بازی‌های آماده سازی برای ما مهم است. برنامه ما این بود که برای بازی‌های مهمی که در پیش داریم، تمرین کنیم. بازی‌های مهمی برابر مراکش و اسپانیا داریم و بدون این تدارک برنامه ما کامل نخواهد بود.

 

کارلوس کی روش درباره دیدار مقابل ترکیه بیان داشت: بازی مقابل ترکیه را اگر بخواهم در یک کلمه توضیح بدهم و توصیف کنم مثل یک هدیه برای ماست. بازی مقابل تیمی با کیفیت و از نظر سبک که ما نمی‌توانستیم بهتر از آن پیدا کنیم. از مربی خوب و بازیکنان جوان فوق العاده ای برخوردار است. مطمئنا ترکیه با سبک و شرایطی که اکنون ارائه می‌دهد در آینده قادر خواهد بود به نتایج خوبی دست یابد و اکنون نیز این بازی تدارکاتی به ما کمک بزرگی خواهد کرد. 

 

او در ادامه خاطرنشان کرد: بعد از ۴۴ سال که با ترکیه بازی نکردیم این بازی برای ما یک هدیه بزرگ است. اگر بازی با ترکیه یک هدیه برای ما بوده باید بگویم بازی با یونان برای ما یک سردرد بوده است! راجع بازی مقابل یونان باید ببینم چه می‌شود و هر زمان که خبر بگیریم درباره آن خواهیم گفت.

 

کی روش در پاسخ به این سوال که بعد از جام جهانی از تیم ملی ایران جدا می‌شود یا خیر، عنوان کرد: آینده من همین امروز است؛ بگذارید درباره این این چنین برای‌تان بگویم؛ همه شما با هواپیما پرواز داشته‌اید؟ بله، مطمئنا داشتید؛ اکنون شرایط ما مثل یک پرواز است!

 

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا جایگزینی برای پیش‌بینی لغو دیدار دوستانه برابر یونان نداشتید، اظهار کرد: سه یا چها روز قبل از یک بازی بین‌المللی خیلی دشوار است راه حلی برای این موضوع داشته باشیم؛ راه حلی برای این موضوع وجود ندارد.

 

سرمربی تیم ملی ایران یادآور شد: همانطور که گفتم، الان هواپیمای ما در حال پرواز است، من تمرکزم را روی مسائل دیگر نخواهم گذاشت و انرژی من صرف بازیکنان و اعضای همراه آنها خواهد بود.

 

کی‌روش تاکید کرد: مطلبی که من می‌توانم به گروه پروازی‌ام(کادر فنی و بازیکانم) و مسافران که شامل هواداران اصلی، نه جعلی خواهد بود، بگویم این است که ما تمام خودمان را خواهیم داشت تا به موفقیت برسیم؛ بار دیگر به مسافران محترم این هواپیما باید بگویم که ما کارمان را در این مجموعه و کمپ به خوبی انجام می‌دهیم و ضمانت می‌دهیم که در تلاش هستیم.

 

او ادامه داد: یک بار دیگر تکرار می‌کنیم تمام اعضاء و بازیکنان تیم ملی ایران از حضور و استفاده از تمام امکانات کمپ بشیکتاش لذت می‌بریم و کارمان را با شادابی دنبال می‌کنیم.

 

خبرنگار ترکیه‌ای سوال خود از کی‌روش را اینگونه مطرح کرد: « آیا مصدومیتی در تیم ایران وجود دارد؟ و اینکه با توجه به اینکه کوآرشما و په‌په هم در بشیکتاش حضور دارند؟ ؛ نظرتان درباره این بازیکنان که سابقه همکاری با آنها دارید را توضیح دهید؟» که این پرسش با واکنش جالبی از سوی سرمربی تیم ملی ایران همراه بود و او در شرایطی که جلوی دهان خود را گرفته بود، به شوخی گفت: ما اصلا به اینجا آمدیم تا ببینم آنها چه می‌کنند؛ البته من همواره پیگیر ستاره‌هایی مثل آنها و البته کریستیانو بودم و از مدیران بشیکتاش نیز جویای شرایط آنها شدم.

 

کی‌روش عنوان کرد: با تمام احترام برای دیگر تیم‌ها، تیم ملی پرتغال قهرمان اروپا است و شانس دستیابی به قهرمانی در جام جهانی را دارد؛ تیم ملی پرتغال از تمام شرایط لازم برخوردار است و البته یک بازیکن معجزه‌گونه به اسم کریستیانو رونالدو در آن تیم هست.

 

سرمربی تیم ملی ایران ابراز کرد: در آخر امیدوارم که هواداران تیم‌های ملی ایران و ترکیه از بازی دوستانه فردا لذت ببرند؛ مسابقه‌ای که برای ما و ترکیه اهمیت زیادی دارد؛ امیدوار هستم تماشاگران فردا در استادیوم حضور پیدا کنند و بازی زیبایی شاهد باشند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه