تاریخ انتشار : یکشنبه, 24 آبان 1394 10:44. کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران امروز گوام را برای بازیکنان آنالیز کرد. مردپرتغالی امورز و از ساعت 11 بازیکنان را در جلسه فنی به وظایف شان آشنا کرد. تیم ملی ایران سه شنبه مقابل تیم ملی گوام قرار می گیرد و سرمربی پس از اولین جلسه تمرینی بازیکنان را با شرایط فنی تیم حریف آشنا کرد. صبح روز یکشنبه برای ملی پوشان فوتبال ایران با جلسه فنی آغاز شد. به گزارش سایت فدراسیون ، بازیکنان تیم ملی پس از اینکه روز گذشته نخستین جلسه تمرینی خود را بر روی زمین چم ...

کی روش گوام را برای تیم ملی آنالیز کرد(+عکس)

تاریخ انتشار : یکشنبه, 24 آبان 1394 10:44


کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران امروز گوام را برای بازیکنان آنالیز کرد. مردپرتغالی امورز و از ساعت 11 بازیکنان را در جلسه فنی به وظایف شان آشنا کرد. تیم ملی ایران سه شنبه مقابل تیم ملی گوام قرار می گیرد و سرمربی پس از اولین جلسه تمرینی بازیکنان را با شرایط فنی تیم حریف آشنا کرد.

اخبار,اخبار ورزشی, تیم ملی ایران


صبح روز یکشنبه برای ملی پوشان فوتبال ایران با جلسه فنی آغاز شد.به گزارش سایت فدراسیون ، بازیکنان تیم ملی پس از اینکه روز گذشته نخستین جلسه تمرینی خود را بر روی زمین چمن ورزشگاه گوام به انجام رساندند، صبح روز یکشنبه خود را هم با حضور در جلسه فنی آعاز کردند.

 

اخبار,اخبار ورزشی, تیم ملی ایران


در این جلسه که از ساعت یازده صبح آغاز شد، کادر فنی به صورت تئوری و علمی با استفاده از فیلمهای تهیه شده و آنالیزهای انجام گرفته بازیکنان را با وظایفشان در بازی روز سه شنبه آشنا کرد.

قرار است اعضای تیم ملی از ساعت 15:30 دومین جلسه تمرینی خود را در گوام برگزار کنند.ساعت برگزاری بازی هم در ساعت 15:30 خواهد بود؛ ساعتی که یکی از گرم ترین زمانهای روز در این کشور جزیره ای به حساب می آید.

 

اخبار,اخبار ورزشی, تیم ملی ایران

 

اخبار ورزشی  - عصر  ایران 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه