تاریخ انتشار : یکشنبه, 22 فروردین 1395 08:09. تیم فوتبال یوونتوس در هفته سی و دوم رقابتهای سری آ در زمین میلان پیروز شد. به گزارش مهر، دیدار سنتی تیم های میلان و یوونتوس شنبه شب در ورزشگاه سن سیرو برگزار شد که طی آن تیم یوونتوس برابر میلان به برتری ۲ بر یک دست یافت. این برد جایگاه یووه را در صدر جدول مستحکم تر کرد. الکس در دقیقه ۱۸ میلان را پیش انداخت ولی در ادامه مانژوکیچ (۲۷) و پوگبا (۶۵) گل های یووه را به ثمر رساندند. تیم آلگری بعد از این جمع امتیازاتش را به عدد ۷۶ رساند. تیم پرنوسان م ...

یوونتوس در سن سیرو برابر میلان پیروز شد

تاریخ انتشار : یکشنبه, 22 فروردين 1395 08:09


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,یوونتوس

تیم فوتبال یوونتوس در هفته سی و دوم رقابتهای سری آ در زمین میلان پیروز شد.

به گزارش مهر، دیدار سنتی تیم های میلان و یوونتوس شنبه شب در ورزشگاه سن سیرو برگزار شد که طی آن تیم یوونتوس برابر میلان به برتری ۲ بر یک دست یافت. این برد جایگاه یووه را در صدر جدول مستحکم تر کرد.

الکس در دقیقه ۱۸ میلان را پیش انداخت ولی در ادامه مانژوکیچ (۲۷) و پوگبا (۶۵) گل های یووه را به ثمر رساندند. تیم آلگری بعد از این جمع امتیازاتش را به عدد ۷۶ رساند. تیم پرنوسان میلان نیز با ۴۹ امتیاز رده جدول را به خود اختصاص داد.

پیش از شروع دیدار مراسم باشکوهی برای گرامیداشت چزاره مالدینی برگزار شد و حاضرین در ورزشگاه نسبت به چره فقید میلانی ها ادای دین داشتند.

اخبار ورزشی - مهر

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه